Get Adobe Flash player

Logowanie

Kto jest Online?

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Państwo

Zakład Usług Księgowych i Doradztwo EKSPERT-FIN Sp. z o.o. w Olsztynie jest firmą działającą na polskim rynku od 1996 r. Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym VIII Wydział Gospodarczy pod Nr KRS 0000187047 oraz wpisana na listę firm audytorskich pod nr 1453 prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów.

Specjalizujemy się w badaniu sprawozdań finansowych (w tym skonsolidowanych) sporządzanych zgodnie z ustawą o rachunkowości, a także zgodnie z MSR oraz audytów finansowych projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

Przedmiotem działalności Spółki, poza problematyką związaną z badaniem sprawozdań finansowych jednostek organizacyjnych, jest świadczenie szeroko pojętych usług w zakresie finansów. 

Nasza kadra zaangażowana w wykonanie zadań to biegli rewidenci, doradcy podatkowi i asystenci przygotowujący się do zawodu biegłego rewidenta.

Spółka zatrudnia biegłych rewidentów na umowę o pracę oraz umowy cywilno - prawne, których poziom kwalifikacji zawodowych i doświadczenie daje pełną rękojmię właściwego wykonania powierzonych zadań.

Grono to corocznie powiększa młoda kadra biegłych rewidentów, która proces zdobywania uprawnień zrealizowała według nowych standardów polskich i międzynarodowych, ze znajomości zasad funkcjonowania gospodarki rynkowej. 

Pracownicy Zakładu Usług Księgowych i Doradztwo EKSPERT-FIN są także wykładowcami na seminariach i szkoleniach. 

Możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług oraz możliwość skorzystania z doradztwa doświadczonych fachowców.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!